پرفکت مانی

Perfect Money یا PM یکی از شرکت های خدمات پرداخت الکترونیکی می باشد. عملکرد پرفکت مانی مشابه ارزهای لیبرتی ریزرو و پکونیکس است. پرفکت مانی در سال 2007 به وجود آمده است. با استفاده از این سیستم پرداختی کاربران می توانند انواع حساب های چند ارزی را انتخاب نمایند. خوشبختانه پرفکت مانی مانند سیستم های دیگر پرداخت بین المللی مانند پی ال، برای ایران مسدود نیست .
در واقع پرفکت مانی نوعی ارز دیجیتالی ( مانند تتر و بیت کوین ) محسوب می گردد که در حساب پرفکت مانی نگهداری می شود. این بانک اینترنتی در سال 2007 در پاناما آغاز به کار کرد. PM مخفف Perfect Money می باشد. از پرفکت مانی اغلب برای خرید و فروش های اینترنتی استفاده می شود . البته افرادی که می خواهند دارایی آنها از دید دولت مخفی بماند در تبادلات مالی خود از ارزهای دیجیتالی استفاده می کنند .

زیرا هیچ مقام دولتی و هیچ گونه بانکی بر حساب های ارز های دیجیتالی نظارت ندارند. خرید از طریق حساب پرفکت مانی مشابه حساب های معمولی بانکی است.
در صورتی که حساب پرفکت مانی داشته باشید به راحتی می توانید با استفاده از صرافی ها و یا وب سایت های ارائه دهنده خدمات پرداخت اینترنتی مختص ارز های دیجیتالی ، ارز های خود را به پرفکت مانی تبدیل کنید و یا پرفکت مانی خود را به دلار یا هر ارز دیگری تبدیل نمایید. برای خرید های اینترنتی با استفاده از پرفکت مانی باید آن از طریق راه های گفته شده شارژ کنید.
پرفکت مانی در اغلب کشور های جهان طرفداران بسیاری دارد دلیل آن هم استفاده آسان و رابط کاربری ساده آن می باشد. پرفکت مانی به سادگی شارژ شده و به راحتی می توان با استفاده از آن خرید اینترنتی انجام داد.

این کارها نیاز به احراز هویت های پیچیده و سخت ندارد. برخی از حساب های اینترنتی مانند ویزا کارت ، پی پال و … در بعضی از کشور ها من جمله ایران مسدود هستند. اما توسعه دهندگان پرفکت مانی اعلام نموده اند که استفاده از پرفکت مانی برای هیچ کشوری مسدود نیست و حتی وب سایت پرفکت مانی به زبان فارسی ترجمه شده است.
ایرانیان عزیز می توانند به راحتی بدون استفاده از VPN یا تغییر IP خود از حساب های پرفکت مانی استفاده کنند. از عمده ترین مزایای استفاده از ارز دیجیتالی و حساب اینترنتی پرفکت مانی به موارد زیر می توان اشاره نمود :

  • محیط کاربر پسند و سادگی کار با آن
  • عدم احراز هویت های پیچیده و نا ممکن
  • پرداخت سود به صورت ماهیانه
  • ترجمه وب سایت پرفکت مانی به زبان فارسی برای کاربران فارسی زبان
  • قابلیت خرید با اغلب ارزها مانند دلار ، یورو و بیت کوین
  • قابلیت جا به جایی ساده و انتقال به حساب های دیگر
  • سادگی ایجاد حساب پرفکت مانی

برای افتتاح حساب پرفکت مانی کافیست به وب سایت آن مراجعه کرده و سپس زبان فارسی را انتخاب نمایید. با انتخاب گزینه ورود می توانید در سایت به راحتی ثبت نام کنید .