خرید تتر

تتر چیست ؟
تتر با نشانه ی USDT، ارز دیجیتالی می باشد که برای خنثی و ثابت نگه داشتن تغییرات شدید در رابطه با ارزهای دیجیتالی بوجود آمده است. ارزش هر USDT تقریباً برابر یک دلار آمریکا می باشد. در بین مردم به تتر سکه پایدار نیز معروف است.
صرافی ها به جای استفاده از دلار می توانند از تتر استفاده کنند. اصولاً صرافی ها به علت ثبات این ارز دیجیتالی و با در نظر گرفتن این موضوع که هر تتر معادل یک دلار آمریکا می باشد از آن استفاده می کنند.

تتر به کاربران چه امکاناتی می دهد؟
کاربران می توانند برای ارسال و دریافت ارزهای دیجیتالی، همچنین ذخیره سازی آنها چه در سطح فردی و چه جهانی به علت داشتن سرعت و امنیت زیاد، این ارزهای دیجیتالی را جایگزین ارزهای دیگر کنند. در زمانی که تغییرات بازار ارز زیاد می شود افراد برای جلوگیری از ضرر و حفظ سود از تتر استفاده می کنند.

کاربرد تتر :
-خرید و فروش ارز دیجیتالی
-در معاملات تجاری به علت ثابت بودن قیمت تتر نسبت به دلار از تتر استفاده می کنند
-انتقال پول از طریق بانک ها و صرافی ها دارای هزینه زیادی است، شما می توانید از طریق خرید تتر و گرفتن آدرس کیف پول شخصی که می خواهید با او معامله انجام دهید پول را با کمترین هزینه انتقال دهید
-در زمان نوسانات و رکود بازار، داشتن تتر دارای ریسک کمتری است به همین دلیل توصیه می شود تا ارزهای دیجیتالی خود مانند بیت کوین و… را به تتر تبدیل کنید

اکسچنج چیست؟
اکسچنج یک پلت فرم آنلاین برای خرید و فروش ارزهای رمزگذاری شده دیجیتالی می باشد. کاربران می توانند ارزهای خود را داخل اکسچنج ذخیره کنند. از اکسچنج های معروف، Binance ،Poloniex و … می باشند. افراد با توجه به مقدار تتری که دارند می تواند در ازای آن بیت کوین یا ارزهای دیجیتالی دیگر را خریداری کنند و در اکسچنج نگهداری کنند و زمانیکه احساس کردند بازار دچار نوسان است آنها را به تتر تبدیل کنند. افراد می توانند به هر مقداری که تتر دارند آنرا به کیف پول تتر بالک منتقل کنند و به جای آن ریال دریافت کنند.

نحوه دریافت کیف پول USDT :
ابتدا باید در سایت www.tether.to ثبت نام کنید و سپس کیف پول USDT را دریافت نمایید. چنانچه از داخل ایران می خواهید ثبت نام را انجام دهید دقت کنید تا آدرس ایران را وارد نکنید زیرا ایران تحریم می باشد.

نحوه خرید تتر :
برای خرید تتر به یک منبع معتبر مراجعه نمایید. شرکت Payment Tehran برای شما این امکان را فراهم کرده تا بتوانید خرید را انجام دهید. شرکت Payment Tehran با داشتن پشتیبانی و سرعت بالا به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید به خرید و فروش تتر بپردازید. این شرکت با داشتن تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.