خرید بیت کوین

این روز ها صحبت های زیادی از بیت کوین و تتر به گوش می رسد . واضح است اغلب مردم نمی دانند که بیت کوین چیست ؟ چگونه مبادله می شود ؟ آیا قوانین خاصی دارد ؟ مبدا آن از کجا بوده و … . تمامی این قبیل سوالات برای بسیاری از ما پیش آمده است . به همین دلیل در نظر داریم تا در این مقاله ابهامات موجود را بر طرف نماییم .

بیت کوین چیست ؟

Bitcoin نوعی ارز دیجیتال می باشد که در فضای مجازی و اینترنت تبادل می گردد. بیت کوین نوعی ارز رمز گذاری شده توسط یک سری کد رایانه ای است بدین ترتیب ارزش پول در آن نگهداری می شود .

بیت کوین اولین ارز دیجیتال می باشد و بعد از آن ، ارز های دیجیتال دیگر با نام آلت کوین Altcoin شناخته می شوند . برای نگهداری ارز های دیجیتال اصطلاحا از کیف پول استفاده می کنند . بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال به دو صورت ذخیره گرم و ذخیره سرد نگهداری می شوند . ذخیره سرد به صورت سخت افزاری و آفلاین می باشد و ذخیره گرم به صورت اینترنتی و آنلاین است . در روش ذخیره گرم ، امکان سرقت ارز توسط هکر ها وجود دارد .

اما چرا بیت کوین طرفداران بسیاری پیدا کرده است ؟ همانطور که گفته شد این ارز دیجیتال در فضای مجازی تبادل می شود و هیچ مرجع قضایی نمی تواند بر آن نظارت مستقیم داشته باشد . روزانه افراد بسیاری در سراسر جهان مشغول به تبادل بیت کوین و دیگر ارز های دیجیتال هستند که در میان آنها تعداد زیادی به کلاهبرداری می پردازند .

واحد پول کشور ها جهان با یکدیگر متفاوت می باشد . اسکناس های موجود در هر کشوری با توجه به پشتیبانی فلزات گرانبهای آن کشور ارزش گذاری می شود . سوال اینجاست که ارزش بیت کوین چگونه مشخص می شود ؟ بیت کوین مجازی می باشد و پول رسمی هیچ کشوری نیست . باید گفت ارزش بیت کوین به خود آن بستگی دارد . همانطور که گفته شد بیت کوین ها در کیف پول ذخیره می شود برای تبادل بیت کوین افراد می توانند آنها را از کیف پول خود به کیف پولی دیگر انتقال دهند . منظور از کیف پول data base است که در تلفن همراه یا کامپیوتر قرار دارد این دیتابیس شخصی و مخصوص هر فرد است .

بیت کوین نیز مانند بسیاری از ارز های دیگر ارزش ثابتی ندارد و با توجه به دلایل اقتصادی و اجتماعی ارزش آن تغییر می کند . تعداد بیت کوین های موجود هر روز در حال افزایش است . متاسفانه هیچ مسئولی بر تبادلات بیت کوین ها نظارت ندارد . هر بیت کوین اطلاعاتی دارد که این اطلاعات در یک فایل همراه با بیت کوین است . اصطلاح بلاک چین  block chain مربوط به همین فایل ها می باشد . بلاک چین هر کیف پول و بیت کوین با یکدیگر متفاوت می باشد .

هر فردی می تواند برای خود بیت کوین داشته باشد برای این منظور می تواند با استفاده از رایانه یا تلفن هوشمند به ایجاد این ارز دیجیتالی بپردازد . به افرادی که بیت کوین ها یا همان سکه ها را استخراج می کنند ، ماینر miner گفته می شود . استخراج سکه ها تا 21 میلیون می باشد که نیمی از آن استخراج شده است .

خرید بیت کوین

عامل مهمی که در خرید بیت کوین دخیل می باشد همان ارزش آن است . قیمت بیت کوین هر لحظه در حال تغییر است . اشتباه در زمان خرید و فروش بیت کوین ممکن است بر سود آن تاثیر چندین دلاری داشته باشد . به طوری که برخی از افراد از این موقعیت استفاده کرده اند و توانسته اند میلیون ها دلار سود کنند و در مقابل افرادی هم هستند که هر لحظه در خرید بیت کوین ضرر می کنند . در خرید و فروش بیت کوین ( سرعت و دقت ) بسیار مهم می باشد . از همین روی پیشنهاد می کنیم خرید و فروش بیت کوین را به ما بسپارید .

مناسب ترین قیمت را از ما بخواهید

بازدید کننده گرامی لطفا برای مشاوره و همچنین استعلام  قیمت دقیق تر و لحظه ای با شماره   ۰۹۳۰۸۱۲۷۷۶۱ تماس حاصل فرمایید.